سالن کشتی پهلوان احد پازاج در اردبیل راه اندازی می شود

 

تاريخ درج خبر : سه شنبه 22 تیر 1400
-- آمار بازديد : 36

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از راه اندازی سالن کشتی پهلوان احد پازاج با حمایت شهرداری اردبیل خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اردبیل، سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در دیدار با شهردار اردبیل گفت: اقدامات شهرداری در حوزه ورزش به خصوص ایجاد پایگاه های ورزش صبحگاهی و عصر گاهی در سطح شهر اردبیل و الخصوص در پارک ها قابل ستایش است.

 

وی افزود: حمایت مالی، فرهنگی و ورزشی شهرداری از هیات های ورزشی قابل تقدیر است که امید است این حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص تفاهم سالن کشتی از طرف شهرداری با فدراسیون کشتی نیز اضافه کرد: سالن کشتی توسط شهرداری اردبیل در مجموعه فرهنگی و ورزشی شهرداری اردبیل با نام پهلوان احد پازاج راه اندازی خواهد شد.

 

انوشیروانی با اشاره به شروع بازسازی و بهسازی استادیوم علی دایی و همچنین اقدامات انجام گرفته در خصوص احداث سالن ژیمناستیک و استخر، خواستار حمایت شهردار اردبیل در جهت زیبا سازی این مجموعه شد و شهردار اردبیل هم با این درخواست موافقت کرد و مقررشد که توسط سازمان فضای سبز این اقدام انجام گیرد.

 

وی افزود: درخصوص دریافت سند تک برگی استادیوم تختی خواستار حمایت شهرداری هستیم و امیدواریم در زمان مقرر و زمان بازسازی سالن شهید آسمانی تعریض خیابان نیز توسط شهرداری محترم انجام گیرد.

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل هدف اداره کل ورزش و جوانان را هدفمند سازی برنامه های ورزشی برشمرد و اضافه کرد: در سال ۱۴۰۰ از تمامی هیاتهای ورزشی برنامه های راه بردی و جامعی از تمرینات، حضور در مسابقات و برگزاری دوره های آموزشی و استعدادیابی و ... دریافت شد و برای سال جاری یک برنامه جامعی درحال تدوین است.

 

انوشیروانی در خصوص توسعه گردشگری در ورزش افزود: ورزش چرخ توسعه گردشگری است و توریسم ورزشی را در استان به گردش در خواهد آورد و این تنها با حمایت مسئولین و ایجاد زیر ساخت های لازم رقم خواهد خورد و اداره کل ورزش و جوانان با حمایت و همکاری شهرداری به دنبال این موضوع خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

Copyright © 2012 koshti ardebil. All right reserved     طراحي و اجراي سايت : عادل تربالي