مرحله نهایی جشنواره کشوری کشتی آزاد و فرنگی خردسالان کشور

تاريخ درج خبر : سه شنبه 17 مهر 1397
-- آمار بازديد : 64

مرحله نهایی جشنواره کشوری کشتی آزاد و فرنگی خردسالان کشور روزهای 12 تا 15 آّان ماه در سالن کوثر شهرستان آبادان برگزار می شود.




به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، آئین نامه برگزاری این رقابت ها به شرح زیر است:
 

الف – اوزان ، شرایط و برنامه برگزاری مسابقات :

1) مسابقات در دو بخش کشتی و اجرای فنون تیمی (ریتم در اجرا) برگزار می­شود.

2) مسابقات در اوزان 30 تا32-35-38-41-44-48-52-57-62-68-75-85 کیلوگرم برگزار خواهد شد.

3) کشتی گیران متولد 10/10/1385 لغایت 12/10/1383 مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند.

4) زمانبندی برگزاری مسابقات:

کشتی فرنگی


ردیف

جدول زمان بندی

مورخ

ساعت

محل برگزاری

1

پذیرش تیم ها

12/08/97

17:00-14:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

2

کلینیک داوران

12/08/97

17:00-16:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

3

کلینیک مربیان+ انجام مراسم قرعه کشی

12/08/97

18:30- 17:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

4

وزن کشی کلیه اوزان فرنگی

13/08/97

08:00- 07:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

5

مسابقات اجرای فنون تیمی(ریتم در اجرا) فرنگی

13/08/97

10:00- 09:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

6

مسابقات انفرادی کشتی- کلیه اوزان فرنگی

13/08/97

14:00- 10:00

21:00- 15:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

کشتی آزاد


ردیف

جدول زمان بندی

مورخ

ساعت

محل برگزاری

1

پذیرش تیم ها

14/08/97

18:00-15:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

2

کلینیک داوران

14/08/97

18:00-17:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

3

کلینیک مربیان+ انجام مراسم قرعه کشی

14/08/97

19:30- 18:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

4

وزن کشی کلیه اوزان آزاد

15/08/97

08:00- 07:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

5

مسابقات اجرای فنون تیمی(ریتم در اجرا) آزاد

15/08/97

10:00- 09:00

سالن کوثر شهرستان آبادان

6

مسابقات انفرادی کشتی- کلیه اوزان آزاد

15/08/97

14:00- 10:00

21:00- 15:30

سالن کوثر شهرستان آبادان

· سرپرست برگزاری مسابقات می ­ تواند با توجه به روند اجرا و برگزاری رقابت ها، تغییراتی در زمانبندی مسابقات مذکور ایجاد نماید.

ب - مدارک لازم جهت شرکت در این مسابقات :

1- اصل شناسنامه 2- بیمه ورزشی معتبر 3- گواهی تحصیلی عکس دار با تایید آموزش و پرورش منطقه

4- معرفی نامه هیات کشتی استان مربوطه 5-مدارک ثبت ­نام دریافت­ کارت ­ملی ­کشتی ­سال 97

تذکر: بدیهی است در صورت عدم ارائه مدارک فوق، از پذیرش و شرکت افراد جلوگیری خواهد شد.

ج - امتیازات :

1) با توجه به نتایج حاصل از رقابت های انفرادی کشتی گیران در هر وزن از هر رشته، حکم و مدال اهداء خواهد شد.

2) به تیم های اول تا سوم این مسابقات در بخش تیمی در هر رشته کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد.

د - ضوابط فنی :

1- اعضای تیم­های شرکت کننده استان­ها در مسابقات اجرای فنون تیمی، حداقل 6 نفر خواهند بود.(که می­باید از اعضای شرکت کننده هر استان در مسابقات انفرادی، انتخاب شوند. لذا استان­ها صرفا در صورت عدم حد نصاب رسیدن تعداد کشتی­گیران ایشان در بخش انفرادی، می­توانند نسبت به معرفی سایر کشتی­گیران برای شرکت در بخش تیمی اقدام نمایند.)

2- زمان مسابقات کشتی شامل 2 تایم یک دقیقه و سی ثانیه با زمان استراحت 30 ثانیه خواهد بود.

3- زمان اجرای فنون برای هر تیم 3 دقیقه خواهد بود.

4- تیم ها می­باید حداقل 12 تکنیک (هر 15 ثانیه حداکثر اجرای یک تکنیک) را بصورت گروهی و با رعایت نظم زمانی لازم"ریتم در اجرا" اجرا نمایند.

5- داوران قضاوت کننده در مسابقات اجرای فنون تیمی حداقل 3 تا 5 داور از اعضای کمیته فنی مسابقات(معرفی شده از سوی مدیر تیم های ملی رده سنی پایه) خواهند بود.

6- تکنیک­های اصلی کشتی فرنگی: دست تو- کمرگیری آونگ- فن کمر- کول انداز ـ پیچ پیچک ـ یک دست کمر(آسیاب بادی) ـ بارانداز-سالتو بارانداز -کنده کشی­ها و فیتو.

7- تکنیک­های اصلی کشتی آزاد: زیر موافق ـ زیر مخالف ـ دوخم ـ یک دست و پا ـ فن کمر ـ کول انداز ـ فیتیله پیچ ـ فیتو ـ کنده کشی ـ انواع لنگ.

8- سهمیه مربیا ن

سهمیه مربیان

1تا 4 کشتی گیر

1 مربی

1سرپرست

5 تا 8 کشتی گیر

2 مربی

1سرپرست

9 کشتی گیر به بالا

3 مربی

1سرپرست

 

9- امتیازات اختصاص یافته برای اجرای فنون تیمی طبق جدول ذیل می باشد:

شاخص­ها

امتیاز

هماهنگی و نظم در اجرای تیمی فنون

نحوه ورود و خروج

استفاده از البسه متحدالشکل

25 امتیاز

استفاده از تکنیک های اصلی

25 امتیاز

میزان اجرای صحیح فنون

25 امتیاز

زیبایی و جذابیت در اجرا

25 امتیاز

سقف امتیاز در نظر گرفته شده برای اجرای فنون تیمی : 100 امتیاز

هـ - سایر موارد :

1. کلیه هزینه­های اسکان و تغذیه تیم‌های شرکت کننده در رقابت­های رشته کشتی فرنگی از شام مورخ 12/08/97 لغایت صبحانه مورخ 14/08/97 بعهده میزبان خواهد بود. (مسئول پذیرش: آقای میلاد قلاوند به شماره همراه 09166319572)

2. کلیه هزینه­های اسکان و تغذیه تیم‌های شرکت کننده در رقابت­های رشته کشتی آزاد از شام مورخ 14/08/97 لغایت صبحانه مورخ 16/08/97 بعهده میزبان خواهد بود.(مسئول پذیرش: آقای میلاد قلاوند به شماره همراه 09166319572)

3. با توجه به لزوم پخش موسیقی مورد نظر تیم های شرکت کننده در بخش اجرای فنون تیمی، مسئولیت فراهم نمودن ابزارهای لازم بعهده میزبان مسابقات خواهد بود.

4. تیم­ها می­باید صرفا از موزیک­های سنتی یا ورزشی فاقد کلام برای اجرای فنون تیمی استفاده نمایند.

5. حضور کلیه مربیان در کلینیک مربیگری مربوطه الزامی است و از فعالیت مربیانی که در این کلینیک حضور نداشته باشند در کنار تشک به عنوان کوچینک جلوگیری بعمل خواهد آمد.

6. کلیه استانها موظفند حداکثر یک هفته پیش از شروع مسابقات، نسبت به اعلام آمادگی و ارائه اسامی نفرات شرکت کننده به میزبان مسابقات و فدراسیون اقدام نمایند.

7. کلیه استانها به منظور دریافت آیدی کارت می باید نسبت به تهیه یک جدول از اطلاعات اعضای تیم های خود (به شرح ذیل) در یک فایل Word و ارسال آن حداکثر تا یک هفته پیش از شروع مسابقات به پست الکترونیکی فدراسیون(به آدرس koshti.iran@gmail.com ) اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت از پذیرش تیم‌ها جلوگیری خواهد شد.

وزن

نام و نام خانوادگی

تاریخ تولد

شماره شناسنامه

محل صدور

کد ملی

نام پدر

شماره تلفن

عکس 4 *3

                 

 

8. کلیه سرپرستان تیم های شرکت کننده در رقابت­های رشته کشتی فرنگی موظفند مدارک کشتی­گیران شرکت کننده را از ساعت 14:00 لغایت17:00 روز 12/08/97 جهت کنترل و ثبت نام به دبیرخانه فنی مسابقات تحویل نمایند.

9. کلیه سرپرستان تیم های شرکت کننده در رقابت­های رشته کشتی آزاد موظفند مدارک کشتی­گیران شرکت کننده را از ساعت 15:00 لغایت18:00 روز 14/08/97 جهت کنترل و ثبت نام به دبیرخانه فنی مسابقات تحویل نمایند.

و- استان­های واجد شرایط برای شرکت در رقابت­های اجرای فنون تیمی(بر مبنای نتایج حاصله در مسابقات مرحله گروهی):

آزاد

فرنگی

آذربایجان غربی ـ تهران ـ البرز ـ مازندران ـ توابع تهران ـ خراسان رضوی ـ اصفهان ـ مرکزی ـ کرمانشاه ـ خوزستان الف ـ کرما ن ـ خوزستان ب

اردبیل ـ البرز ـ تهران ـ خراسان جنوبی ـ توابع تهران ـ مازندران ـ گلستان ـ اصفهان ـ کردستان ـ قم ـ خوزستان الف ـ بوشهر ـ خوزستان ب

ز- اسامی کشتی­گیران واجد شرایط برای شرکت در رقابت­های بخش انفرادی(بر مبنای نتایج حاصله در مسابقات مرحله گروهی):




اسامی کشتی­ گیران واجد شرایط برای شرکت در رقابت­های بخش انفرادی (بر مبنای نتایج حاصله در مسابقات مرحله گروهی) ـ فرنگی

اوزان

نفرات برتر گروه یک

نفرات برتر گروه دو

نفرات برتر گروه سه

نفرات برتر گروه چهار

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

32

میلاد حسنی

ابوالفضل عموزاده

محمد غربتی

مهدی کاظم آبادی

مبین گل کاری

طاها کشیر

محمد حسینی

پرهام ولی پور

پویا پور چعفری

امیر حسین سارانی

سوشیانت مهمدی

علی دزفولی نژاد

تهران

آذریایجان شرقی

گیلان

خراسان رضوی

خراسان جنوبی( الف)

گلستان

کرمانشاه

لرستان

مرکزی

سیستان و بلوچستان

خوزستان( الف)

بوشهر

35

محمد ماهان عرب

امیر رضا قیاسی

ابوالفضل بهزادی

ابوالفضل چراغیان

سهیل سرجوغی

امیر حسین حسین زاده

رضا بیرانوند

کارو حاجی

محمد رضا مهم دار

رضا امیدی

محمد حسین مظفری

امیر محمد رایگان

قزوین

تهراان

گیلان

مازندران

خراسان رضوی

توابع تهران

لرستان

کردستان

ایلام

خوزستان( ب)

بوشهر

خوزستان( الف)

38

ابوالفضل اخباری

مهدی قاسمی

سروش سلطانی

هادی پالوچ

مصطفی جعفری

ابوالفضل عسگری

احمدرضا محمدیان

امیر حسن نیرومند

کوروش سلطانی

ابوالفضل علائی

محمد علی وضیفه دان

حافظ رکابی

تهران

زنجان

آذربایجان غربی

مازندران

خراسان رضوی

گلستان

لرستان

قم

کردستان

خوزستان( الف)

سیستان و بلوچستان

کهگیلویه و بویر احمد

41

محمد متین سالمی

علی اکبر محمد زاده

سید طاها مسعودی

محمدر ضا فرهادی

مهدیار لورکی

عرفان وفایی سبزوار

امیر عباس ضیایی چمکردانی

ابوالفضل مرشدی

امیر حسین راز گردانی

ابوالفضل میر شکار

حسین اسفندیاری

حسین شیخی حسین وند

البرز

آذربایجان غربی

تهران

مازندران

خراسان جنوبی( الف)

خراسان رضوی

اصفها ن

همدان

قم

سیستان و بلوچستان

فارس

خوزستان( الف)

44

ابوالفضل امین شرعی

محمد رضا محمد حسینی

هادی ژوهانی جزینگی

حسین حقایق فریمانی

عارف احمدزاده

یوسف آقایی

آرین کاظمی

ابوالفضل شاه مرادی

سید آپو حسینی

اهورا بویری

دانیال نیسی

ایمان محبوبی مقدم

تهران

اردبیل ( الف)

البرز

خراسان رضوی

مازندران

گلستان

لرستان

همدان

کردستان

خوزستان( ب)

خوزستان( الف)

بوشهر

48

شایان بختیاری

امیر لطفی آذر

محمد رمضانی

حبیب اله رحیمی

مصطفی خلیلی

محمد رضا قوچی

عماد رضا زارع

سروش خواجه امیری

یونس شفیعی

ابوالفضل شاهینی

حسن طاهری

مهرزاد علوی نژاد

تهران

اردبیل ( الف)

البرز

مازندران

خراسان رضوی

گلستا ن

لرستان

اصفها ن

همدان

بوشهر

خوزستان( الف)

کرمان

52

حمید رضا کشت کار

ابوالفضل حاجی پور

یاشار امیدی

سید مصطفی زارعی

رضا عالی وند

ابوالفضل رضایی مقدم

جاوید سلحشور

ایلیا یاردار

دانا مرادی

محمد هادی سیدی

مسلم نیسی

رضا آذر شب

البرز

گیلان

تهران

مازندران

خراسان جنوبی( الف)

خراسان رضوی

اصفهان

لرستان

کردستان

خوزستان( الف)

خوزستان( ب)

کهگیلویه و بویر احمد

57

محسن عظیمی

اسماعیل عبداله زاده

محمدمهدی ستاری گرده

پیمان تو زنده جانبی

امیر محمد خان پور

علیرضا اخباری

علیرضا ابراهیمی

زانیار سیادی

علیرضا جباری گل تپه

متین براتی

مهزیار چهارلنگ

رضا زرین زاده

تهران

آذربایجان غربی

البرز

خراسان رضوی

مازندران

توابع تهرا ن

مرکزی

کردستان

قم

بوشهر

خوزستان( الف)

کرمان

62

امیر حسین شهماری

امیررضا علی اکبری

مهدی قربانی

مهدی نوروزی

علی محمود آبادی

طاهر نوذر

آمانج مرادی

محمد محمودی گهرویی

محمد حسین جهان بیگی

ابوالفضل نوشاد

امیر حسین خواجه علی

ابوالفضل کریمی

تهران

آذربایجان غربی

اردبیل ( الف)

مازندران

خراسان رضوی

توابع تهران

کردستان

اصفها ن

کرمانشاه

فارس

سیستان وبلوچستان

خوزستان( الف)

68

ایلیار آزاد

کمیل پور جهان بخش

علیرضا یار احمدی

محمد جهانگیری

ابوالفضل ظهرابی پور

علیرضا انشکانی

علیرضا فیضی

آروین ولدی

امیر مهدی حیدری

حسین نصاری

امیر حسین صالحی مقدم

محمد احمد پور

اردبیل ( الف)

آذربایجان غربی

تهران

توابع تهران

خراسان جنوبی( الف)

خراسان رضوی

لرستان

کرمانشاه

مرکزی

خوزستان( الف)

کهگیلویه و بویر احمد

فارس

75

امیر سالار رمضانی

محمدرضا شفقت

رحمت رحیمی جلال وند

ابوالفضل بابا جان پور

فراز نقوی

محسن مطهری

آرمین سبزی منجق تپه

ابوالفضل عطایی

یاسین احسان بخش

امیر پایدار

امین برازش

خسرو رستمی

تهران

اردبیل( الف)

گیلان

مازندران

توابع تهران

خراسان رضوی

کرمانشاه

قم

مرکزی

خوزستان( الف)

خوزستان(ب)

فارس

85

محمد جواد مقصودی

علی والی

امیر محمد خادم

آرشام ملکی پسند

توحید محبی

حمیدرضا سید آبادی

شاهین شهابی

امیر رضا اوشی

محمد علی شریفی

حسن نصاری

محمد جواد محرابی

ابوالفضل فتحی

تهران

البرز

گیلان

مازندران

توابع تهران

خراسان رضوی

کردستان

قم

کرمانشاه

خوزستان( الف)

چهار محال و بختیاری

فارس

 

 

 

اسامی کشتی­ گیران واجد شرایط برای شرکت در رقابت­های بخش انفرادی (بر مبنای نتایج حاصله در مسابقات مرحله گروهی) ـ آزاد

اوزان

نفرات برتر گروه یک

نفرات برتر گروه دو

نفرات برتر گروه سه

نفرات برتر گروه چهار

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

اول

دوم

سوم

32

ابوالفضل عموزاده

محمد مهدی هیودی

امیر حسین نباتی

محمد مهدی لاغری

سید مهدی سادات

امیر حسین علیزاده

آرمین شیرزادی

حسین فرجی

امیر حسین نظری

متین مهر آراء

عرفان بدر رفته

مرتضی رمضانی

آذربایجان شرقی

تهران

زنجان

مازندران

گلستان

خراسان شمالی

کرمانشاه ( ب)

همدان

کرمانشاه ( الف)

فارس

خوزستان ( الف)

کرمان

35

محمد امین لطفی

امیر رضا دوستی

ادریس بور بور

ابراهیم الهی

میعاد عسگریان

امیر ابراهیم امامی

امیر مهدی نجاتی زاده

امیر محمد گرجی

مهدی نقدی

حسین کارونی

علی کشاورز

امیر حسین مرادی

البرز

زنجان

تهران

مازندران

توابع تهران

سمنان

لرستان

همدان

اصفهان

خوزستان ( الف)

فارس

هرمزگان

38

محمدر ضا اسدی

مهدی مصطفی زادگان

عرشیا مدنی

سینا خلیلی

مهیار مرندی

مبین قربانی

سجاد پیر دایه

علیرضا عجمی

امیر رضا چشمه نوشی

محمد قهرمانی

علی اکبر یوسف پور

علی اصغر تات

تهران

آذربایجان غربی

گیلان

مازندران

خراسان رضوی

توابع تهرا ن

لرستان

کرمانشاه ( الف)

کرمانشاه ( ب)

فارس

کرمان

هرمزگان

41

ارشاد شفیعی فرد

عرفان طاهرخانی

سعید فاتحی

سعید پروانه

ابوالفضل حسینی

امیر مهدی مقدم

آریا مقدمسی

امیر عرفان جهانی نوین

آرین مرادی

رضا حمیدی پور

امیر سالار شیخ شعاعی

امیر رضا شریعت زاده

تهران

البرز

آذربایجان شرقی

توابع تهرا ن

مازندران

خراسان رضوی

لر ستان

همدان

کرمانشاه ( الف)

فارس

کرمان

هرمزگان

44

علی آقایی

علیرضا محمدی

محمد حیدری

حسین محمد نژآد

محمد رضا با خدا

رضا حسن زاده

محمد مهدی ممیوند

رضا عطایی

سروش جمشیدی زاده

ابوالفضل حمید پور

محمد دریابر

امیر کوهزادی

تهران

البرز

زنجان

توابع تهران

مازندران

خراسان رضوی

لرستان

اصفهان

مرکزی

فارس

خوزستان ( ب)

خوزستان ( الف)

48

عرشیا سیرایی

محمد جواد رستمی

حسام ابراهیمی ورمله

عرفان سنچولی

پارسا فخرایی

مهدی شایسته

امیر سیف فیض الهی

سید محمد مهدی خوش نیت

مسعود صمدانی

آرین جلیلیان

امیر حسین شیروانی

علیرضا محمدی

البرز

قزوین

تهران

گلستان

مازندران

خراسان رضوی

همدان

مرکزی

ایلام

خوزستان ( الف)

کرمان

خوزستان ( ب)

52

حامی شاهی

عرفان عباسی

حسین حق زاده

معین کاظمی

سید پوریا رضایی

سید مجتبی اشرنین

امیر عباس دارابی

مهدی محبی دهنوی

رضا همایی

محمد مهدی صحرایی

محمد مهدی محمدی

علی پور ولی

تهران

آذربایجان شرقی

البرز

خراسان رضوی

مازندران

توابع تهران

همدان

اصفها ن

مرکزی

خوزستان ( الف)

هرمزگان

فارس

57

محمد امین دارایی

سیاوش روستایی

رسول نظری

مهدی پاک نهاد

عرفان جهانی

رسول تازیکی

سجاد اسماعیل زاده

سینا محمدی

متین احمدی

میلاد محمدی

مهدی عسکری

محمد مهدی بهمنی

تهران

البرز

زنجان

مازندران

توابع تهران

خراسان رضوی

اصفهان

لرستان

کرمانشاه ( الف)

کرمان

چهار محال بختیاری

خوزستان ( الف)

62

مانی خوشدل

اسماعیل صادقی لویه

نوید محمد پور

بهنام اکبری

محمد امین رضایی

مانی سیار

محمد احمدی

هومن بهزاد پور

مانی کمانگر

علیرضا شایق

محمد طاها پاپی

فردین ملاح

گیلان

تهران

اردبیل ( الف)

خراسان رضوی

گلستان

توابع تهران

کرمانشاه ( الف)

لرستان

کردستان

فارس

کرمان

بوشهر

68

آرازخدایی

سید نیما قریشی

امیر رضا جعفری

امیر شاهین درویش علی

ابوالفضل فیروزی فر

جواد حسن پور

محمد جواد مظفری

مهیار خدا رحمی

امیر رضا دلیری

ابوالفضل فضیلت

عبد الرضا عابدین زاده

حسین سیامری

آذربایجان شرقی

گیلان

تهران

مازندران

سمنان

گلستان

مرکزی

همدان

کرمانشاه ( الف)

فارس

کرمان

خوزستان ( الف)

75

علی زارع کاریزی

آرمان محمد تختی

امیر حسین لازمی

عزت اله تنکابنی

اشکان بهادر فر

نیما طاهری

متین رستمی

محمد حسین محمدی

علی غفاری

عباس عزیزی

محمد متین رضایی

صالح رمضان پور

تهران

آذربایجان غربی

البرز

مازندران

خراسان رضوی

توابع تهران

کرمانشاه ( الف)

اصفهان

همدان

خوزستان ( الف)

خوزستان ( ب)

کرمان

85

شایان محمدی

ماهان فلاح

سبحان ناصح احدی

سید محمد مهدی مهدی زاده

غلامحسین سعادتی

امیر رضا پرتو

امیر بهادر خرمی

حسین دلاور

ابوالفضل قدمی

علیرضا نصاری

امیر حسین محرابی

امیر حسین جوکار

تهران

گیلان

البرز

خراسان رضوی

خراسان شمالی

توابع تهران

لرستان

مرکزی

قم

خوزستان ( الف)

کرمان

خوزستان ( ب)

 


 

Copyright © 2012 koshti ardebil. All right reserved     طراحي و اجراي سايت : عادل تربالي